• Pracovná pozícia: Kuchár školskej jedálne

      Rozsah úväzku: 67% úväzok  (od 7,00 hod. do 13,05 hod.)

      Termín nástupu: od 15. januára 2024

      Miesto výkonu práce: Elokované pracovisko, Levočské Lúky 3

      Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 08.01.2024, 14,00 hod.

      Požiadavky na uchádzača: výučný list / maturita v odbore KUCHÁR, ktoré vydala stredná škola alebo odborné učilište zamerané na prácu v potravinárstve spĺňa podmienku odbornej spôsobilosti.

      Platové podmienky: Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 296/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

      Osobitnou podmienkou na vykonávanie epidemiologicky závažných činností zamestnancov v zariadení školského stravovania podľa zákona č. 355/2007 Z. z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov je požadovaná zdravotná a odborná spôsobilosť (§22).

      Zdravotnú spôsobilosť preukazuje potvrdením o zdravotnej spôsobilosti, ktoré na základe lekárskej prehliadky vydá lekár.

      Náplň práce:

      • Výroba studených a teplých jedál podľa materiálno-spotrebných noriem, pomocné práce v kuchyni, zber a umývanie kuchynského riadu, čistenie a obsluha jednoúčelových kuchynských strojov a pod.,
      • Výdaj jedál s prípadnou obsluhou stravníkov,
      • Obstarávanie desiat, nápojov,
      • Výroba cukrárskych výrobkov alebo jedál studenej kuchyne, dohotovovanie a výdaj jedál alebo rôznych príloh k hlavným jedlám.

      Zoznam požadovaných dokladov:

      • Žiadosť o prijatie do zamestnania
      • Profesijný životopis
      • Kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní alebo osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologických závažných činností pre prácu s potravinami
      • Zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
      • Písomný súhlas uchádzača so spracúvaním osobných údajov pre potreby výberového konania podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

      Žiadosť je potrebné poslať poštou alebo e-mailom na nižšie uvedené adresy do 08. januára 2023, 14,00 hod. Na obálku uviesť „Žiadosť – Kuchár ŠJ. Vhodní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

      Ďalšie požiadavky:

      - minimálna prax 2 roky,

      - osvedčenie hygienického minima (možné dorobiť počas trvania pracovného pomeru v ŠJ,

      - samostatnosť, pracovitosť,

      - zdravotný preukaz – podmienkou

      Kontaktné informácie

      E-mail: mspredmestie26@gmail.com

    • zatiaľ žiadne údaje
    • Kontakty

      • Materská škola, Predmestie 832/26, Levoča
      • +421 x 53 451 2300
      • Predmestie 832/26 054 01 Levoča 05401 Levoča Slovakia
      • 53480465
      • Bc. Henrieta Fľaková +421 x 53 451 2300 +421 901 788 232
      • Erika Teplicová +421 x 53 451 2300 +421 910 311 519
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje